Ashley Madison

Ashley Madison lub strona internetowa Ashley Madison to dobrze znany kanadyjski serwis randkowy i serwis społecznościowy skierowany specjalnie do osób, które są obecnie w związkach lub są w związku małżeńskim. Została założona przez guru technologii, Ashleya Madisona, a jej misją jest gromadzenie ludzi zainteresowanych poznaniem nowych ludzi i czerpaniem radości z życia w Internecie. Szybko stał się jednym z najpopularniejszych serwisów randkowych na świecie i nadal pozostaje liderem w branży randkowej. W tym artykule przyjrzymy się, jak Ashley Madison zyskała popularność, co wyróżnia ją na tle innych internetowych serwisów randkowych i jak możesz uzyskać do niej dostęp dla siebie.

Ashley Madison jest zarządzana przez dyrektora ds. Strategii, Evana Williamsa. Pan Williams jest mózgiem firmy, a także głównym sprzedawcą i dyrektorem marketingu. Jest aktywnym członkiem branży małżeństw online od 2021 roku. W związku z tym wie, co działa, a co nie, jeśli chodzi o prowadzenie skutecznego serwisu randkowego.

Podczas gdy inne serwisy randkowe mogą ograniczać swoich potencjalnych klientów do tych, którzy mieszkają w ich krajach lub wyznają tę samą religię, Ashley Madison idzie o krok dalej i wychodzi poza tę standardową zasadę. Z tego powodu firma obsługuje znacznie szerszą publiczność, w tym osoby spoza Kanady i osoby spoza małżeństwa. Pan Williams stwierdza: „Naszą wizją jest ułatwienie znalezienia prawdziwej miłości każdemu i w każdym kraju”.

Chociaż pan Williams może być w stanie przypisać niesamowity sukces firmy, prawdziwym powodem, dla którego wielu użytkowników tak bardzo kocha Ashley Madison, jest fakt, że strona internetowa zapewnia wyjątkowy i ekscytujący sposób na poznanie innych ludzi. Wielu członków przychodzi i odchodzi przez cały rok, a niektórzy ostatecznie decydują się nie odnawiać członkostwa w witrynie. Oznacza to, że pula potencjalnych partnerów staje się jeszcze mniejsza. Dołączając do Ashley Madison, możesz dołączyć do kilku wybranych, którzy zdecydują się pozostać aktywnie zaangażowani i wziąć udział w żywej społeczności internetowej.

Kolejną zaletą korzystania z aplikacji randkowej Ashley Madison jest jej bezpieczeństwo. Korzystając z konwencjonalnego serwisu randkowego, ryzykujesz ujawnieniem swoich danych osobowych komuś, kogo nie znasz zbyt dobrze. Gdyby uzyskali dostęp do Twoich danych osobowych, mogliby podjąć kroki w celu wykorzystania Ciebie lub wykorzystania Twojej tożsamości w inny sposób. Jednak dzięki Ashley Madison Twój profil pozostaje bezpieczny, dopóki tego nie chcesz, a Twoje informacje są całkowicie poufne. Oznacza to, że nie będziesz musiał się martwić, że zostaniesz oszukany z obcym mężczyzną lub kobietą mieszkającą po drugiej stronie ulicy lub kimś, z kim nie miałeś wcześniej do czynienia.

Decyzji o dołączeniu do Ashley Madison nie należy lekceważyć, zwłaszcza biorąc pod uwagę, jak poważni są ludzie, jeśli chodzi o małżeństwo. W końcu romans najprawdopodobniej doprowadzi do rozwodu, a nawet jeśli małżeństwo odbywa się online, nadal może się nie udać. Po prostu nie wiadomo, co może się wydarzyć między twoją prawdziwą miłością a kimś, z kim dopiero zaczynasz spędzać czas. Członkostwo w Ashley Madison to jednak nie tylko randkowanie; jest to również sposób na zapewnienie bezpieczeństwa Twojej tożsamości. Ponadto znajdziesz wiele pomocnych narzędzi, takich jak wyszukiwanie ofert pracy, rejestry publiczne i wsparcie na czacie w czasie rzeczywistym, które pomogą Ci pozostać zaangażowanym w związek, dopóki nie stanie się naprawdę dojrzały.

Główny oficer ds. Strategii w Ashley Madison twierdzi, że nie uważa za niewłaściwe romansowanie par małżeńskich. „Małżonkowie powinni być razem” – stwierdza stanowczo. „Małżeństwa są skomplikowane i bez względu na to, jak bardzo jesteś zaangażowany, zawsze będą rzeczy, które musisz wziąć pod uwagę. Nierealistyczne jest myślenie, że twój współmałżonek będzie dla ciebie wszystkim, gdy jesteś nowy w małżeństwie. Musisz zdać sobie sprawę, że niewierność to nie koniec twojego związku ”.

Ashley Madison, wiodący system swatania online w Wielkiej Brytanii, prawdopodobnie będzie kontynuował swój sukces w przyszłości. Witryna ma obecnie ponad siedem milionów członków i jest postrzegana jako wiodący dostawca usług randkowych zarówno dla singli, jak i par. Dyrektor generalny John Price powiedział, że nie spodziewa się, że liczba członków będzie nadal znacząco rosnąć, ale jest „bardzo zadowolony” z tego, że ugruntowała swoją pozycję zaufanej marki w Wielkiej Brytanii. „Ashley Madison stworzyła wspaniałą atmosferę, w której ludzie mogą spotkać innych, którzy chcą mieć długoterminowy związek” – kontynuował. „Ludzie znaleźli dla siebie idealnego partnera, a to dlatego, że witryna zapewnia doskonałą obsługę, umożliwiając im łączenie się z tymi, którzy są zainteresowani długotrwałymi związkami”.