Sex Randki Sanok

Niektórzy ludzie wmawiają sobie, że tak naprawdę nie potrzebują randek. To sprawia, że ​​czują się dobrze z perspektywą romansu, ale nie rozwiązuje to żadnych prawdziwych problemów. Jeśli masz kłopoty ze swoim życiem miłosnym i masz dość wymyślania wymówek, by nie uprawiać seksu, mam dla Ciebie dobrą wiadomość: planowanie seksu nie musi być jedną z tych rzeczy. Prawdziwym problemem jest to, że większość par planuje seks w ostatniej chwili, co nieuchronnie prowadzi do tarć i złamanych serc. W tym artykule podam kilka wskazówek, jak ożywić partnerkę.

Problem z większością zaplanowanych randek polega na tym, że zmuszają was dwoje do zostania przyjaciółmi. Kiedy mówisz sobie, że uprawiasz z nią dziś seks, aby nie myśleć o innym facecie, mówisz sobie kłamstwo. Subtelnie wmawiasz sobie, że mniej zależy ci na uczuciach partnera, a bardziej na własnych potrzebach.

Kobiety często mają błędne wrażenie na temat tego, jak powinien wyglądać seks. Jeśli uprawiasz seks na randce, pamiętaj, że podnieci ją kontakt fizyczny, a nie psychiczna różnorodność. Jeśli wywierasz na nią presję, aby porozmawiała o seksie lub uczyniła z tego grę polegającą na „poprawianiu nastroju”, wyślesz sygnał, że wszystko, na czym ci zależy, to doznanie fizyczne. Jeśli kiedykolwiek powiedziałeś jej, że wydaje Ci się seksowna, zapytaj ją, czy chce się kochać podczas oglądania telewizji lub czytania książki. Jeśli zgodzi się na seks randkę, nie powinieneś próbować jej do tego namawiać. Pozwól jej zdecydować się na seks w późniejszym czasie.

Sex Oferty Sanok

Innym błędem popełnianym przez ludzi podczas randek jest to, że czują się zobowiązani do mówienia o swoich uczuciach przez cały czas. Jeśli jesteś na seks randce, a ona zapyta Cię, co czujesz, bądź szczery. Nie odpowiadaj czymś w stylu „Myślę, że czuję się podekscytowany i pobudzony”. To tylko cię zaskoczy i prawdopodobnie sprawi, że pomyśli, że seks jest w jakiś sposób powiązany z tym podnieceniem. Nie możesz oczekiwać satysfakcjonującej randki, jeśli zbyt wiele o sobie ujawniasz!

Innym powodem, dla którego kobiety mają złe doświadczenia z randkami seksualnymi, jest to, że są z mężczyzną, który nie szanuje jej granic. Jeśli pójdziesz na seks randkę, ona musi wiedzieć, że będziesz uprawiać seks tylko wtedy, gdy będzie jej wygodnie. Jeśli powiesz jej, że nie chcesz się kochać, kiedy nie jest gotowa, ale chcesz uprawiać seks, kiedy jest całkowicie na pokładzie, będzie miała z tobą problem i nie będzie to zabawne.

Seks na randkach powinien być zabawą dla obu stron. Jeśli z natury nie jesteście razem świetni, nie ma powodu, aby to utrudniać. Na przykład niektóre kobiety nie lubią być dotykane podczas seksu. Jeśli wybieracie się na seks randkę, zasugeruj, żeby zamiast tego czuła się bardziej komfortowo, dotykając cię. Niektórzy mężczyźni mają problemy z podążaniem za tą sugestią, ale ogólnie rzecz biorąc, większości kobiet nie przeszkadza delikatny dotyk w odpowiednim momencie.

Sex Ogłoszenia Sanok

Nie martw się, jeśli Ty i Twoja randka nie odbijecie się od razu. Próbuj seksu na randkach, aż będziesz mieć lepsze wyobrażenie o tym, co masz w zanadrzu dla swojej przyszłej drugiej połówki. Jeśli chodzi o seks, wiele kobiet ma tendencję do powstrzymywania się, ponieważ czują, że tak naprawdę nie znają poczty, jeśli ją mają. Dlatego nie powinieneś spieszyć się z niczym zbyt szybko. Postaraj się robić to powoli i stabilnie, aby miała czas, aby cię poznać. Jeśli jesteś za nią absolutnie szalony i nie możesz się doczekać, aby spędzić z nią każdą dostępną minutę, rozważ zabranie jej na seks randkę.

Jeśli zastosujesz się do tych wskazówek, przekonasz się, że większość kobiet nie ma nic przeciwko uprawianiu seksu z Tobą. Chcą tylko zobaczyć, jak jesteś sobą. Na początku może się to wydawać głupim pomysłem, ale większość kobiet zdaje sobie sprawę, że mężczyzna może być bardzo onieśmielający, gdy chce zaimponować kobiecie. Okazując jej odrobinę pewności siebie i niezależności, zdobędziesz jej serce. A kto wie, kiedy to zrobisz, możesz nigdy jej nie zostawić.