Sex Randki Bytom

Oto coś, nad czym jestem pewien, że zastanawiała się większość kobiet w którymś momencie swojego życia: Jak zaplanować randki seksualne? Koncepcja planowania randek jest dla mnie prawie tak obca jak koncepcja daty ślubu. Ale kiedy jestem zaangażowany w poważny związek, pamiętam o tym, że muszę nawiązać jakąś interakcję między sobą a moim współmałżonkiem. To sprawia, że ​​jestem świadomy wszelkich potencjalnych zakłóceń na randce. Ponieważ żyjemy w wieku, w którym wszystko, co zaimprowizowane, może pójść źle, jest to szczególnie ważne dla pary, która poważnie myśli o ślubie.

Oczywiście najlepszym sposobem uniknięcia nieplanowanych randek jest upewnienie się, że oboje wiecie o tym z dużym wyprzedzeniem. Oznacza to planowanie randek z dużym wyprzedzeniem. Oczywiście są chwile, kiedy to po prostu nie działa. Możesz spotkać przyjaciela, który nie ma żadnych skrupułów, by cię oszukać, lub może pojawić się nieoczekiwana przeszkoda, która pojawi się w ostatniej chwili. Ale jeśli myślisz o seksie, poważnie rozważ rezerwację terminu.

Sex Oferty Bytom

Najlepszym podejściem do planowania randek jest spotkanie z partnerem w neutralnym miejscu i ocena jego reakcji, zanim umówisz się na randkę. Może to zadziałać na wieczór na mieście lub szybki lunch w ulubionej restauracji. Oczywiście, jeśli przyjeżdża do twojego domu, rozważ bardziej formalne środowisko, w którym możesz oboje towarzysko.

Pomysły na randkę powinny uwzględniać kilka zmiennych. Na przykład, jakie są szanse na seks w sobotni wieczór? Czy jest to bardziej prawdopodobne w środę lub piątek wieczorem? W które dni lepiej uprawiać seks io jakich porach dnia jest większe prawdopodobieństwo, że uda ci się znaleźć kogoś do seksu? A absolutnie najważniejszym czynnikiem podczas planowania seksu jest upewnienie się, że Twój partner czuje się zrelaksowany i wygodny!

Być może najpopularniejszym pomysłem na seks randkę jest wyjście na kolację i drinka w jakimś fantazyjnym miejscu. Zwykła zasada jest taka, że ​​mężczyzna będzie bardziej otwarty na propozycje w piątkowe wieczory niż w jakikolwiek inny dzień tygodnia. Jeśli jednak Ty i Twoja randka wolicie spokojny wieczór od żywego, jest to również ważna opcja. Tylko nie zamawiaj butelki wina i idź do klubu komediowego!

Sex Ogłoszenia Bytom

Inne pomysły na randkę seksualną obejmują wizytę w salonie masażu lub spa. To może być świetny sposób, aby zbliżyć się do kochanka, a jednocześnie wprowadzić trochę przyprawy do swojego związku. Możesz również kupić zabawki erotyczne w tych miejscach, które według wielu osób są bardziej doceniane przez osobę otrzymującą prezent, niż gdybyś otrzymała taką od swojego chłopaka lub męża. Jeśli jednak czujesz się niekomfortowo chodząc do salonu masażu, istnieją inne opcje, takie jak wspólne oglądanie filmu. Może to być również świetny środek przeciwstresowy.

Jeśli zawsze byłeś trochę nieśmiały, jeśli chodzi o nieprzyzwoite gadanie podczas seksu, te pomysły na seks mogą być dla Ciebie idealne! Jednak ważne jest, abyś zdał sobie sprawę, że próbując tej metody natkniesz się na wrażliwe osoby. Dlatego bądź przygotowany na nieprzyjemne zachowanie, gdy zaczniesz mówić nieprzyzwoicie. Chcesz być na tyle niewinny, aby Twój partner nadal cieszył się Twoim towarzystwem, nawet jeśli jest włączony.

Te pomysły na seks randkę mogą być świetnym punktem wyjścia dla twojego związku. Jeśli wcześniej tego nie próbowałeś, możesz spróbować, aby zobaczyć, jak to działa. Pamiętaj też, że to, co działa dla jednej osoby, może nie działać dla innej. Najważniejsze jest, aby czuć się komfortowo w rozmowie podczas seksu i cieszyć się nim!