Sex Randki

Większość ludzi ze środowisk pozytywnie nastawionych na zdrowie myśli o seksie jako o czymś, co należy negocjować i traktować podczas seksu. Uważam jednak, że jednym z najpotężniejszych sposobów na wspaniały seks jest podejście do związku. Wielu moich współpracowników w dziedzinie zdrowia seksualnego określa to jako seks na randce, co oznacza, że ​​robią to tylko dla wygody i wzajemnej miłości. Planują to w swoich kalendarzach z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem, zamiast czekać, aż inni „zechcą”. To, co naprawdę robią, to budowanie intymności i łączenie się na głębszym poziomie. Oto kilka wskazówek, których możesz użyć, aby podejść do seksu na randkę.

Przygotuj aplikację na randkę Aplikacja do podłączania to świetny sposób, aby seks był bardziej intymny. Jeśli nie znasz tego terminu, aplikacja do podłączania łączy dwie osoby, które chcą uprawiać niezobowiązujący seks. Istnieje wiele różnych rodzajów aplikacji do podłączania, ale w zasadzie działają one w ten sposób: szukasz kogoś, kogo uważasz za dobrą potencjalną randkę. Wprowadzasz datę do aplikacji, a następnie możesz sprawdzić, czy pasuje do Ciebie. Jeśli zdecydujesz się na ustalenie daty, upewnij się, że ustawiłeś ją tak, aby w razie potrzeby móc rozmawiać przez aplikację, na wypadek gdyby po drodze napotkasz jakiekolwiek komplikacje.

Sprawdź, czy możesz ustawić pierwsze randki seksualne Wiele par uprawia seks podczas pierwszego spotkania. Jeśli Ty i Twój partner nie widujecie się często, może to być świetny sposób na udany początek spotkania seksualnego. W końcu, jeśli nie jesteś zbyt otwarty na swoje pragnienia, jak się mają twoi partnerzy seksualni? Nie bój się sugerować perwersyjnych opcji, o ile pozostają dyskretne.

XMatch and Hookup It! – Dwie najpopularniejsze obecnie internetowe usługi randkowe to XMind i Hookup Now. Obie usługi są bezpłatne dla członków. Miesięczna subskrypcja zapewnia natychmiastowy dostęp do tysięcy profili dorosłych, które możesz przeglądać i wysyłać do nich wiadomości, jeśli uważasz, że dana osoba ma coś, co byłoby dobre na „przygodę na jedną noc”. Po wysłaniu wiadomości czekasz na odpowiedź od osoby, a potem oboje macie przygodę na jedną noc!

Skonfiguruj miesięczną subskrypcję swojej książki randkowej Najlepszym sposobem na gorący seks jest stworzenie miesięcznego kalendarza, który Twój partner będzie mógł śledzić. Możesz zaplanować randki tylko dla dwojga, jednej osoby lub wielu osób. W ten sposób wiesz dokładnie, kiedy Ty i Twój partner jesteście dostępni. Dodatkowo w ten sposób możesz stwierdzić, czy ktoś się spóźnia lub nie tęskni za łodzią. Jeśli korzystasz z witryny randkowej dla dorosłych, która oferuje wielu partnerów, takich jak XMind lub Hookup Now, możesz również ustawić kod rabatowy na pierwszą randkę, który pozwoli Ci podwoić liczbę minut na rezerwację.

Dodaj załączone stringi z seksem Aplikacja randkowa dla dorosłych, taka jak XMind, umożliwia dodawanie funkcji „załączone ciągi” do wiadomości. Na przykład, jeśli chciałbyś, aby Twoja pierwsza randka seksualna była czymś naprawdę wyjątkowym, możesz dodać specjalne instrukcje do swojej pierwszej wiadomości e-mail, które przekierowują odbiorcę do seksownego linku do filmu (świetne w przypadku witryn fanowskich itp.). Nie sugerowałbym jednak korzystania z tej funkcji, chyba że masz pewność, że Twój partner to doceni.

Zawsze planuj seks-niespodziankę Wreszcie, nigdy nie mów swojemu partnerowi, że spodziewasz się, że weźmie udział w jakimś wydarzeniu. Czasami ludzie zapominają o RSVP, więc trafiasz na niegrzeczną listę. Jednak czasami ludzie zapominają o RSVP, więc trafiasz na listę niegrzecznych. Jeśli planujesz randkę z niespodzianką, nie mów o tym swojemu partnerowi do dnia imprezy. Niech twój chłopak lub dziewczyna zadzwonią do ciebie kilka tygodni przed czasem i powiedzą ci, kiedy będą dostępni. Pomoże ci to uniknąć konfliktu o to, kto się pojawi.

Komplementy Świetnym sposobem na rozpoczęcie seksu jest używanie komplementów. Może to być tak proste, jak „wyglądasz świetnie dzisiaj” lub może nawet obejmować inne rzeczy. Jeśli kiedykolwiek byłeś w związku, wiesz, że liczy się każda drobiazg. Komplementy mogą rozpocząć intymną rozmowę i pomóc złagodzić napięcie. Jeśli nie wiesz, co powiedzieć lub jak to powiedzieć, rozważ użycie seksownych komplementów, a nawet aluzji seksualnych. Kiedy nauczysz się inicjować seks słowami, będziesz w stanie zainicjować seks z niemal wszystkim, co powie ci partner.