Sex Randki Kraków

Randki seksualne to świetny sposób, aby pozostać w kontakcie i utrzymać aktywny związek. Niestety wiele par nie ma pojęcia, dokąd się udać ani co robić, gdy chcą wspólnie zaplanować randkę. Niektórzy mają przyjaciół w przestrzeni życia seksualnego, uważają te daty za nudne lub niepotrzebne, ale często jest to dalekie od prawdy. Istnieje niezliczona liczba par, które nie zawsze traktują randki seksualne jako okazję do rozszerzenia związku. Są to pary, które łączy więcej niż miłość, mimo że spędzają ze sobą długie godziny.

Jeśli ty i twój partner jesteście stosunkowo nowi w uprawianiu seksu i chcielibyście wykorzystać swoje randki jako sposób na przeniesienie swojego związku na wyższy poziom, rozważ niektóre z tych pomysłów na seks. Większość kolegów z dziedziny nauk o seksie i wielu znajomych w sypialni ma tendencję do nazywania tego przed wytryskiem konserwacją i tak to naprawdę brzmi: ustawianie się w zaciszu sypialni i zaznaczanie dat seksu kalendarz. To cenny czas, aby związać się ze swoim kochankiem i przygotować się do następnej rundy, ale jest to czas, który w ogóle nie powinien być poświęcany seksowi. Zamiast tego powinnaś wykorzystać randkę jako sposób na sprawdzenie, czy twoje ciało dobrze reaguje na intymność i wzmocnić związek.

Sex Ogłoszenia Kraków

Będziesz chciał rozważyć kilka pomysłów na randki seksualne, które koncentrują się wokół fizycznej bliskości, ale upewnij się, że nie stają się one zbyt fizyczne. Na przykład możesz ustawić swoją sypialnię z ulubionym produktem intymnym, takim jak masaż. Pozwoli to Twojemu kochankowi przyzwyczaić się do dotyku, jednocześnie sprawiając, że będzie on bardzo bezpieczny i znajomy. Po ustawieniu tego wygodnego miejsca możesz rozpocząć fizyczną część swojej randki.

Nie powinieneś spędzać zbyt wiele czasu na poznaniu swojego partnera przed randką. Im więcej czasu spędzicie razem, tym wygodniej będziecie ze sobą. Możesz chcieć spędzić trochę czasu na rozmowie. Pomoże ci to zorientować się, gdzie sprawy idą z wyprzedzeniem, i da ci możliwość lepszego poznania się.

Jeśli nigdy wcześniej nie uprawiałeś seksu lub nie masz pewności, jak zareagujesz, gdy wejdziesz w fizyczny kontakt z inną osobą, możesz zabrać kogoś ze sobą na seks. Pozwoli ci to ćwiczyć niektóre czynności „pod osłoną ciemności” lub dowiedzieć się, czy Twoja skóra różni się od twoich partnerów. Może to również pomóc Ci upewnić się, że czujesz się komfortowo i że możesz się dogadać.

Sex Oferty Kraków

Po przybyciu na miejsce na randkę, nadszedł czas na „przebranie się”, że tak powiem. Możesz pomyśleć, że oznacza to, że będziesz musiał kupić sobie nowe ubrania, ale zdziwisz się, jak łatwo jest nosić to, co już masz. Możesz czuć się skrępowany pokazywaniem dużej ilości skóry lub byciem tak otwartym i wrażliwym przed kimś innym, ale nie ma powodu do niepokoju. Po prostu upewnij się, że czujesz się komfortowo w tym, co zdecydujesz się nosić, i staraj się dobrze wyglądać, gdy jesteś przy tym. Będziesz oceniany na podstawie swojego wyglądu, dlatego ważne jest, abyś czuł się pewnie i komfortowo, w przeciwnym razie może się okazać, że nie czujesz się komfortowo, a Twój partner również może nie czuć się komfortowo.

Gdy już ubierzesz się na randkę, czas „obudzić” partnera. Można to zrobić poprzez dotykanie i całowanie, a także poprzez seksualną grę wstępną. Rodzaj gry wstępnej, którą wykonujesz podczas randki, będzie zależał od twoich własnych preferencji. Na przykład niektóre kobiety lubią przytulać i całować swoich partnerów przed właściwym aktem, podczas gdy inne wolą, aby wszystko było szybkie i intymne.

Po randce nie zapomnij odpocząć. Wiele osób zakłada, że ​​po wspaniałej randce seksualnej mogą wrócić do swojego zwykłego, nudnego życia. Jednak nie zawsze jest to prawdą i możesz potrzebować odrobiny psychicznej regeneracji. Ważne jest, abyście oboje spędzali trochę czasu z dala od siebie, a kiedy się spotykacie, spędzaliście przyzwoitą ilość czasu na całowaniu się. Randki seksualne nie zawsze są fajne, ale jeśli zagrasz to dobrze, może się okazać, że Twoja randka była właśnie tym, czego szukałeś!