Sex Randki Podlaskie

Randki seksualne to coś, na co każda para musi zarezerwować czas. Jeśli jesteś podobny do mnie, nie możesz znieść braku seksu. Seks jest tak samo ważną częścią związku, jak każda inna aktywność. Dlatego tak ważne jest zaznaczanie w kalendarzu dat seksu: abyś zawsze miał wymówkę, kiedy nie uprawiasz seksu.

Jednak niektórym parom nie przeszkadza planowanie randek. Oto jak to brzmi: ustalanie dat z drugą połówką i zaznaczanie ich w kalendarzu ze szczególną uwagą. Znałem wiele par, które zajmują się umawianiem własnych randek, czasem z tygodniowym wyprzedzeniem! Niektórzy koledzy z obszaru terapii seksualnej, a nawet niektórzy, którzy pracują jako trener seksualny, mówią mi, że jest to często niezbędna rutyna dla osób, które chcą naprawdę zachować formę.

Sex Oferty Podlaskie

Jak więc ktoś planuje seks ze swoją drugą połówką? To może być trudne pytanie dla wielu par. Wspaniałą rzeczą w coachingu seksualnym jest to, że daje partnerom wspólną płaszczyznę do dyskusji na te tematy. Przyjrzyjmy się jednemu sposobowi ustawiania własnego harmonogramu seksu.

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, jest utworzenie listy randek seksualnych, które Ty i Twój partner planujecie. Nie martw się, jeśli zmienisz zdanie – wcześniejsze utworzenie listy pomoże wyeliminować późniejsze problemy „co by było, gdyby”. Zwróć też uwagę, które daty już ustawiłeś. Skorzystaj z kalendarza lub kalendarza, jeśli chcesz, ale pamiętaj, aby zapamiętać datę (y), ponieważ jest to coś, co trzeba będzie starannie zaplanować i dokładnie przemyśleć.

Po spisaniu listy czas zacząć myśleć o tym, co oboje chcecie osiągnąć uprawiając seks. Jeśli oboje jesteście zainteresowani długotrwałym, wzajemnie satysfakcjonującym seksem, to macie szczęście. Ale jeśli miałeś tylko przypadkowe romanse, będziesz chciał się upewnić, że planujesz sesje seksualne, które są nastawione na szybki punkt kulminacyjny i dawanie spójnych „Climaxes” przez całą noc. Oto kilka pomysłów na dobre pomysły na randkę:

Sex Ogłoszenia Podlaskie

o Ustal czas na samotne spędzanie czasu, aby był to intymny czas między wami. Oboje macie wiele rzeczy do zrobienia w swoim życiu, więc ustawienie romantycznego, intymnego czasu pozwoli wam obojgu naprawdę się otworzyć i docenić swoje towarzystwo. Może się również okazać, że będzie to lepszy i przyjemniejszy sposób na relaks i seksowny sposób niż wychodzenie z przyjaciółmi.

o Umów się na seks randkę przy określonej okazji. Rocznica, impreza lub święto to zawsze dobra wymówka, aby zaplanować seks. Niezależnie od tego, czy zawiązałeś węzeł, czy też świętujesz Słodką szesnastkę z kimś wyjątkowym, zawsze jest to dobry czas na zaplanowanie seksu. A jeśli któreś z was ma silną wyobraźnię erotyczną, dzień lub noc przed nim to świetny czas na przetestowanie swoich fantazji i przekonanie się, jak wiele radości możesz z nimi mieć. Pamiętaj, że zawsze łatwiej jest zapomnieć o seksie, kiedy już się to zdarzyło, ale łatwiej też dać się złapać w tej chwili i zacząć robić coś innego.

Dla większości kobiet najważniejszym pytaniem jest, czy powinny cały czas planować randki. Idealnie byłoby, gdybyś planował randki tylko wtedy, gdy ty i twój partner całkowicie czujecie się z tym pomysłem i gdy nie ma żadnych ważnych wydarzeń życiowych, które mogłyby przeszkadzać. Jeśli zaczniesz myśleć o tym, kiedy będzie miał miejsce seks, zaplanuj, że będzie to czas, w którym masz dość wolny harmonogram i oboje macie dużo do zrobienia i możecie skupić się na miłości swojego życia, zamiast martwić się o pracę lub prace domowe. Pamiętając o tych pomysłach na seks randkę, z pewnością przeżyjesz niesamowite i romantyczne przeżycie, którym chętnie podzielisz się z przyjaciółmi i rodziną.