Sex Randki Pomorskie

Jako trener seksualny często pytają mnie o randki. Odpowiadam, że każda sytuacja jest inna i zależy od grupy, do której się zbliża. Ogólnie rzecz biorąc, randki seksualne są sposobem, aby pomóc klientom dowiedzieć się więcej o sobie i odkryć ich próg podniecenia. Jednak z mojego doświadczenia wynika, że ​​istnieją dwie główne kategorie randek seksualnych, z którymi możesz się spotkać. Są to kategorie ogólne / regularne / dodatkowe / specyficzne dla klienta oraz sesje coachingowe / coaching.

Ogólna / regularna randka to taka, w której trener po prostu umówi się na spotkanie, zadaje kilka pytań i planuje randkę. Ten rodzaj planowania w dyskretny sposób mówi sobie, że troszczysz się o nich na tyle, aby zaplanować coś, czym mogą być zainteresowani. Zaletą tego rodzaju planowania jest to, że Twoi klienci nigdy nie muszą mówić, że są zainteresowani – jest tak, jak powiedziałeś – Hej, chodź tutaj, opowiem ci o sobie. Nadaje również ton swobodnego zainteresowania, który jest naturalny i bardzo ciepły.

Sex Oferty Pomorskie

Jednak takie podejście może być bardzo potężne. Możesz go użyć, aby zachęcić klientów do zadawania pytań, a nawet zachęcać do odpowiedzi. Na przykład – wiele kobiet mówiło mi, że tak naprawdę nie są podniecone rozmową o doświadczeniach seksualnych. Mają na myśli to, że interesuje ich tylko aspekt fizyczny. Kiedy pytam ich, czy chcą iść gdzieś na obiad lub do kina, są bardzo entuzjastycznie nastawieni do tego.

Tak więc jedno z pytań, które zadaliśmy naszym poszukiwaczom randek, brzmiało: „Co chcesz wypróbować?” O dziwo powiedziała, że ​​chce wypróbować nowe intymne przedmioty. Kiedy daliśmy jej listę zabawek erotycznych (kupowała je oddzielnie, ponieważ nie chciała czuć presji przy stole), zachęciliśmy ją, aby zadzwoniła do nas, aby zobaczyć, co myśli. Większość kobiet jest niesamowicie opisowa i szczera – nawet jeśli nie promują aktywnie seksu! Daliśmy jej zgodę i powiedzieliśmy, że zapłacimy za to, co kupiła.

Sex Ogłoszenia Pomorskie

Randki seksualne mogą być bardzo interesującym ćwiczeniem w komunikacji. Możesz uzyskać znacznie więcej z rozmowy. Zazwyczaj najlepiej jest, jeśli nie dostajesz osobistych pytań, ale jeśli kobiety o to pytają, to dobrze. Możesz im powiedzieć, że ich ciała są dla Ciebie bardzo atrakcyjne i chcesz spędzać z nimi więcej czasu. To świetny sposób na rozpoczęcie związku – i okazuje się, że oni też są zainteresowani seksem!

Istnieje wiele interesujących pytań. Tak naprawdę naszą pierwszą randkę rozpoczęliśmy od pytania „wersji” – gdzie zapytaliśmy ją, co chce na nas wypróbować. To było łatwe – i całkowicie zabawne! Dowiedzieliśmy się, że miała w głowie rolę „złego chłopca” i okazało się, że jest to idealne rozwiązanie na naszą drugą randkę.

Randki seksualne są świetne, ponieważ pozwalają rozmawiać na bardziej intymne tematy, których możesz nie spotkać w „normalnej” sytuacji randkowej. Możesz także przetestować wody i zobaczyć, jak dobrze czujesz się z daną osobą, zanim zdecydujesz się spędzać z nią czas regularnie. A ponieważ uprawialiśmy seks na każdej z naszych randek, prawie wiemy, z czym czujemy się komfortowo. W rzeczywistości, kiedy już mamy dość, czasami planujemy całą randkę tylko z tymi dwoma osobami!

Randki seksualne są zabawne, interesujące i naprawdę mogą odwrócić sytuację mężczyzny. Jeśli masz kobiety, które szukają seksu, nie ma lepszego czasu niż teraz. Poświęć tylko trochę czasu, aby o tym porozmawiać – kobiety uwielbiają czuć, że istnieje wspólny poziom zainteresowania między nimi a mężczyznami, z którymi są związani. W końcu seks nie musi być skomplikowany.