Sex Randki Kalisz

Jeśli jesteś singlem, uprawianie seksu na randkach może wydawać się najlepszym pomysłem na świecie. Nie musisz podrywać osoby, której prawie nie znasz, możesz się bawić z nowymi ludźmi, a może nawet spotkać wspaniałego kochanka. Niestety, te randki rzadko się sprawdzają i zwykle zamieniają się w nic więcej niż wieczorne wyjście. Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci uczynić seks w mieście trochę bardziej ekscytującym.

Umawiając się na seks, pamiętaj, aby umówić się na to przed ślubem. Faktem jest, że większość kobiet nie będzie się doczekać ślubu poprzedniego wieczoru. To powiedziawszy, ważne jest, aby poinformować ją, czego od niej oczekujesz przed randką i że będzie seks. Nie musisz jej mówić, że odwieziesz ją do domu w jednym kawałku lub że musi cieszyć się twoimi zalotami; ważne jest to, że wie, czego się spodziewać. Sam fakt, że umawiasz się na seks, powinien wystarczyć.

Sex Oferty Kalisz

Ważne jest również, aby podczas umawiania randek podczas seksu zachować nastrój lekki i zrelaksowany. Nie próbuj jej przestraszyć lub co gorsza, sprawić, że poczuje się nieswojo. W rzeczywistości wiele kobiet nie lubi uprawiać seksu na pierwszej randce iz pewnością nie chce być w centrum uwagi przez cały wieczór. Zachowaj swobodę, a przekonasz się, że więcej kobiet chętnie rezygnuje z seksu i zamiast tego świetnie się bawić razem. To może być początek znacznie przyjemniejszego związku.

Umawiając się na seks, należy pamiętać, że wiele kobiet nie lubi rozmawiać o seksie. To powiedziawszy, powinieneś zadawać wiele pytań na temat jej upodobań i niechęci. Na przykład, jeśli jest trochę spięta na punkcie seksu, zaproponuj, abyś najpierw zabrał ją do kina lub na kolację. W ten sposób będzie miała okazję przedstawić Wam swoje poglądy, będzie miała okazję wysłuchać. W rzeczywistości sam akt seksualny może sprawić, że poczuje się nieswojo i dlatego będziesz musiał spytać ją wprost, co chciałaby, żebyś zrobił.

Sex Ogłoszenia Kalisz

Jeśli chodzi o randki seksualne, nigdy nie powinieneś być zbyt chętny. Jeśli zaproponowano Ci seks na pierwszej randce, ważne jest, aby poinformować ją o tym w kilku pierwszych linijkach rozmowy. Nie musisz koniecznie kłamać i mówić, że czekałeś na nią całą noc, ale musisz dać jej znać, że jesteś zainteresowany i że chciałbyś odkryć granice swojego związku seksualnego z nią. Jeśli jesteś wystarczająco odważny, możesz nawet zabrać ją na noc do prywatnego miejsca, a potem wspólnie obejrzeć film.

Kolejną ważną rzeczą do zapamiętania podczas umawiania się na seks jest to, że nigdy nie powinieneś mówić jej zbyt wielu szczegółów o swoich zamiarach. Na przykład, jeśli naprawdę chcesz wyjść na wyjątkową kolację, nie mów jej, że wybierasz się jeszcze do drogiego hotelu. Najprawdopodobniej zaintryguje ją Twoja sugestia, że ​​pójdziesz na obiad, a może nawet zapyta Cię, dlaczego jeszcze tego nie zaplanowałeś. Lepiej byłoby jej powiedzieć, że zamiast tego pójdziesz z przyjaciółmi do uroczego małego pubu. W ten sposób uzyskasz bardziej kreatywne pomysły, gdzie zabrać ją na następną świetną randkę.

Z drugiej strony wiele kobiet uwielbia dużo słyszeć o samej pierwszej randce. W końcu jest to część, w której możesz zrobić pierwsze wrażenie i zobaczyć, jak druga osoba na ciebie reaguje. Jeśli miałeś świetną randkę seksualną, zawsze dobrze jest jej o tym powiedzieć, aby sama mogła się trochę zabawić. Randki z seksem są zdecydowanie fajniejsze, jeśli dzielisz się historiami o nich, a także możesz wyładować swoje frustracje i wysłuchać jej. Jeśli jesteś trochę nieśmiały, dobrym pomysłem byłoby również po prostu powiedzieć jej, że ją kochasz i chcesz spędzić z nią resztę życia. To z pewnością rozbudzi jej ciekawość i najprawdopodobniej zacznie się zastanawiać, co przyniesie jej przyszłość.

Chociaż wspólna randka z pewnością może być ekscytująca, powinieneś także wiedzieć, kiedy z niej zrezygnować, a kiedy kontynuować. Nadejdzie czas, kiedy może nie chcieć więcej uprawiać z tobą seksu, więc kiedy to się stanie, powinieneś ją o tym powiadomić. Oczywiście będą chwile, kiedy będzie gotowa do seksu, ale tylko wtedy, gdy go zainicjujesz. Jeśli nie chcesz inicjować seksu, ale czujesz, że powinieneś, możesz zatrzymać się przy jej miejscu na kilka minut, aby móc się przytulać i czekać, aż znowu się włączy. Jeśli uważasz, że Twoja pierwsza randka zakończyła się sukcesem, to nie ma powodu, dla którego nie powinieneś uprawiać z nią seksu każdej nocy.